Ylli me prejardhje shqiptare nuk i shmanget kurrë ndarjes së fotove seksi në rrjetet sociale. 

Dhe Rita Ora e ngriti nxehtësinë edhe një herë teksa doli pa sytjena në fotografinë e saj të fundit të mrekullueshme në Instagram të enjten.

31-vjeçarja veshi një të sipërme gjysmë të tejdukshme që kishte lidhëse rreth gjoksit me një palë pantallona të kombinueshme.

Rita shfaqi ndjenjën e saj të jashtëzakonshme të stilit në pjesën e sipërme të printuar të çuditshme me mëngë të bukura zile.

Rita Ora shfaqet elegante në imazhet e reja, thekson linjat trupore në fustan të zi Rita Ora shfaqet elegante në imazhet e reja, thekson linjat trupore në fustan të zi

Duke tërhequr më tej fokusin te dekolteja e guximshme, ajo shtoi një sërë gjerdanësh ari së bashku me një copë argjendi që shkruante “Daddy”.

Për të kompletuar pamjen e saj, ajo shtoi qerpikë fals të rremë, një hije rozë të shkëlqyeshme dhe një buzëkuq të bukur.

Rita Ora shijon mëngjesin në krahët e të dashurit në Los Angeles, dyshja fotografohen të lumtur në krahët e njëri-tjetrit Rita Ora shijon mëngjesin në krahët e të dashurit në Los Angeles, dyshja fotografohen të lumtur në krahët e njëri-tjetrit

Krahas numrit të madh të fotove, ajo shkroi: “Gjej dritën tënde pas një dite të gjatë është ajo që them”. /Telegrafi/