LAJMI I FUNDIT:

Rama jep lajmin e mirë, 77 vjeçarja nga Kruja shërohet nga coronavirusi

Rama jep lajmin e mirë, 77 vjeçarja nga Kruja shërohet nga coronavirusi

Kryeministri i Shqipërisë Edi Rama përmes një postimi në rrjetin social Facebook ka njoftuar se një 77 vjeçare nga Kruja ka arritur të shërohet nga coronavirusi.

Reklama

Rama duke shpërndarë foton e të sapo shëruarës i ka uruar asaj jetë të gjatë dhe shëndet.

Vetëm gjatë 24 orëve të fundit, numri i pacientëve që janë shëruar nga coronavirusi në Shqipëri ka arritur në 27.

“Lajm i mirë: nonë Duhija nga kruja, 77 vjeç, u shërua. Edhe 120 tani me jetë e me shëndet e me të gjithë njerëzit e zemrës o none *Në 24 orët e fundit, 27 të shëruar”, ka shkruar Rama në Facebook./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Musliu-Shoshi publikon disa kërcënime: Më erdhën si rezultat i deformimit të qëllimshëm nga Gërvalla

Lajme
Veprimtari Berisha: Turp që askush nuk iu gjet afër Rugovës kur u mor peng nga Millosheviqi

Veprimtari Berisha: Turp që askush nuk iu gjet afër Rugovës kur u mor peng nga Millosheviqi

Lajme
Chollet inkurajon Vuçiqin që të ndihmojë në qetësimin e situatës në veri

Chollet inkurajon Vuçiqin që të ndihmojë në qetësimin e situatës në veri

Lajme
Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Arrestohet 32-vjeçari në Fushë Kosovë, keqpërdori besimin brenda kompanisë dhe përvetësoi një shumë parash

Kronika e Zezë
Analistët për situatën në veri: Presioni ndërkombëtar është për formimin e Asociacionit

Analistët për situatën në veri: Presioni ndërkombëtar është për formimin e Asociacionit

Donjeta Zeqiraj
Kurti: Janë identifikuar edhe 28 pjesëmarrës në protestat e dhunshme në veri

Kurti: Janë identifikuar edhe 28 pjesëmarrës në protestat e dhunshme në veri

Lajme
Kalo në kategori