LAJMI I FUNDIT:

Princesha e Monakos shfaqet me flokë të rruar në ngjarjen e Krishtlindjeve

Princesha e Monakos shfaqet me flokë të rruar në ngjarjen e Krishtlindjeve

Princesha Charlene morri pjesë në një shpërndarje dhuratash në Monako, ngjarja vjetore u zhvillua në Pallatin e Princit të Monakos. Ajo ishte me burrin e saj, Princi Albert II i Monakos, 60 vjeç dhe djalin e tyre gjashtë vjeçar, ndërsa shpërndanin dhurata.

Reklama

Princesha Charlene e Monakos ka zbuluar pamjen e saj dramatike të re pasi ka rruar gjysmën e flokëve.

Mbretërorja hoqi dorë nga prerja e saj bob për pamjen e guximshme.

Ishte kjo prerje e re e guximshme e cila morri vëmendjen maksimale në këtë ngjarje, përveç rruajtjes, ajo u duk se kishte përzier rrënjët e saj të errëta bionde me nuanca të biondes së artë.

Princesha kompletoi pamjen me një grim të syve në ngjyrë të zezë që vinte në pah sytë e saj. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Vajza e Monica Belluccit ua kujton fansave nënën e saj të famshme gjatë xhirimeve të një reklame në Romë

Femra
Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Ylli i “Baywatch” fotografohet pa grim, nxit ortek komentesh: A është vërtet ajo?

Femra
Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Monica Bellucci dhe vajza e saj Deva pozojnë për kopertinën e Vogue

Moda
Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Kim Kardashian u bën fëmijëve çdo vit të njëjtën dhuratë për ditëlindje

Psikoprofil
Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Fustani në shenjë proteste i modeles iraniane në Festivalin e Kanës

Femra
E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

E la të ëmën në hije: Ja si duket e bija e aktores së famshme Monica Bellucci, një bukuroshe të vërtetë natyrale

Psikoprofil
Kalo në kategori