LAJMI I FUNDIT:

Për shtatgjatat: Pesë ide veshjesh që mund t’i kopjoni nga Blake Lively

Për shtatgjatat: Pesë ide veshjesh që mund t’i kopjoni nga Blake Lively

Vajzat duket se janë në një përpjekje të vazhdueshme për të gjetur influencuesen e famshme, me të cilën kanë të njëjtën gjatësi dhe formë trupi, nga ku mund të frymëzohen për disa ide veshjesh të thjeshta dhe me stil

Nëse ju bëni pjesë te kategoria e vajzave të gjata, atëherë ky është rasti që të merrni disa referenca nga një prej aktoreve më të famshme, që njihet për stilin e veçantë dhe protagonizmin në ngjarjet e mëdha të modës.


Blake ka qenë ndër artistet kryesore në edicionet e Met Gala apo në javët e modës së New York Fashion Week.

Nuk është befasi që gratë e gjata të marrin ide se si të vishen nga një prej aktoreve më me stil.

1. Vishni xhaketa me gjatësi deri tek ijët për të evidentuar më shumë linjat trupore

2. Balanconi stilin me një minifund me të çarë anash dhe një bluzë sipër

3. Guxoni me këmisha të hapura që zbulojnë bustin

4. Pantallonat deri te kyçi i këmbës janë të duhurat

5. Mos kini frikë të eksperimentoni me veshje të gjera