LAJMI I FUNDIT:

Për ditët që përtoni të stërviteni, ruani këtë video 10-minutëshe me muzikë latine!

Për ditët që përtoni të stërviteni, ruani këtë video 10-minutëshe me muzikë latine!

Të stërvitesh rregullisht kërkon motivim dhe disiplinë

Në ditët kur thjesht nuk gjejmë asnjërën prej tyre, mund të kthehemi te diçka që nuk dështon kurrë për të na dhënë energji: Kërcimi!

Stërvitjet e shkurtra me bazë kërcimin janë zgjidhja ideale kur nuk doni të bëni një sesion të plotë, por gjithsesi doni ta vini trupin në lëvizje.

Disa prej përfitimeve të videove të tilla janë:

▪ Rritja e nivele të dopaminës direkt pas kërcimit
▪ Një gjendje më e mirë humori
▪ Më shumë energji
▪ Dhe ca kalori të djegura

Ju duhen vetëm 10 minuta:

Në trend Femra

Më shumë
Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Nuk shkon askund pa sixhade faljesh dhe nuk e heq kurrë hixhabin: Si u bë autoritet manekinia Halima Aden

Psikoprofil
Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Stili i fshehur luksoz i Gwyneth Paltrow dominon edhe në sallën e gjyqit

Moda
Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Çfarë duan meshkujt në shtrat?

Në çift
Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në Javen e Modës në Paris

Vlora dhe Kaltrina Neziri shfaqen sukseshëm në Javen e Modës në Paris

Femra
Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Përkundër kritikave për fushatën e fundit, Heidi Klum ka pozuar sërish bashkë me vajzën me të brendshme

Femra
Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Letizia e Spanjës është kaq elegante me një veshje të ricikluar nga Hugo Boss

Moda
Kalo në kategori