LAJMI I FUNDIT:

Para se të vriste veten, një person vrau tre të tjerë në një McDonald’s dhe dy shtëpi në Georgia, SHBA

Para se të vriste veten, një person vrau tre të tjerë në një McDonald’s dhe dy shtëpi në Georgia, SHBA
Reklama

Një burrë nga Georgia qëlloi dy nga të afërmit e tij dhe një punonjëse të ushqimit të shpejtë duke i vrarë, përpara se të vriste veten.

Sulmuesi vrau nënën dhe gjyshen e tij në dy shtëpi fqinje dhe vrau një grua në një restorant McDonald’s në qendër të qytetit Moultrie, shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi.


Ai tha se personi i armatosur më pas qëlloi veten.

Deri më tani nuk kanë dhënë identitetin e sulmuesit apo viktimave dhe se nuk dihet nëse personi i armatosur dhe punonjësi i McDonald’s e njihnin njëri-tjetrin.

Byroja e Hetimit tha në një deklaratë vetëm se kishte pasur “vdekje të shumta” në skena të ndryshme krimi në zonë. /Telegrafi/

Në trend Botë

Më shumë
Borë deri në 45 centimetra në Gjermani, një aeroplan ngriu në aeroportin e Mynihut

Borë deri në 45 centimetra në Gjermani, një aeroplan ngriu në aeroportin e Mynihut

Evropa
Arkeologët zbulojnë një piramidë të jashtëzakonshme - raportohet se është 27 mijë vjeçare

Arkeologët zbulojnë një piramidë të jashtëzakonshme - raportohet se është 27 mijë vjeçare

Botë
DailyMail: Adoleshentët shqiptarë hyjnë ilegalisht në Britani dhe u bashkohen bandave të drogës

DailyMail: Adoleshentët shqiptarë hyjnë ilegalisht në Britani dhe u bashkohen bandave të drogës

Evropa
Reshjet e mëdha të borës pengojnë udhëtimet në Gjermani, Zvicër dhe Austri – qindra fluturime janë shtyrë ose anuluar

Reshjet e mëdha të borës pengojnë udhëtimet në Gjermani, Zvicër dhe Austri – qindra fluturime janë shtyrë ose anuluar

Evropa
Kaos në Bavari: Bora mbulon qytetin e Munchenit, anulohen të gjitha fluturimet

Kaos në Bavari: Bora mbulon qytetin e Munchenit, anulohen të gjitha fluturimet

Evropa
Robotët e vegjël të lëvizshëm të krijuar nga qelizat njerëzore befasojnë edhe shkencëtarët

Robotët e vegjël të lëvizshëm të krijuar nga qelizat njerëzore befasojnë edhe shkencëtarët

Botë
Kalo në kategori