0Shares

Jeni nisur për të shkuar në pishinën më të afërt apo për argëtim në mbrëmje? Pantallonat e shkurtra seksi teksas mund t’ju shërbejnë në çdo rast

Megjithatë,  nëse nuk jeni adhuruese e pantallonave të shkurtra teksas, mund t’i vishni edhe bermundet e shkurtra gjithashtu teksas.

Vlejnë rregulla të njëjta edhe për këtë pjesë rrobash, si edhe për pantallonat e nxehta të shkurtra, mirëpo bermudet xhins janë më pak provokative dhe ideale për femrat të cilat dëshirojnë t’i nxjerrin në pah këmbët, por që nuk janë të guximshme apo thjesht nuk dëshirojnë të nxjerrin në pah diç më tepër.

Prandaj, tregoni guximin dhe vishni, krahas fanellës me print, kaftan apo me këmishë me lara në formë kutiash, transmeton Telegrafi

E pra, tregojeni atë që keni! /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)