LAJMI I FUNDIT:

Offset i dhuron Cardi B gjashtë çanta Chanel për ditën e Shën Valentinit

Offset i dhuron Cardi B gjashtë çanta Chanel për ditën e Shën Valentinit
Foto: Instagram

Cardi B ka siguruar edhe një herë një mal me çanta.

Reklama

Reperja e hitit “Clout”, 29 vjeçe, mori jo një por gjashtë çantat Chanel nga bashkëshorti i saj, Offset, për ditën e Shën Valentinit.

Anëtari i Migos, 30 vjeç, filmoi Cardin duke i hapur dhuratat e saj luksoze të hënën dhe postoi reagimin e saj në Instagram Story.

Foto: Instagram

“E mora atë në Dubai”, i tha Offset Cardit ndërsa hapi kutinë e parë që përmbante një çantë Chanel me ngjyrat kuq e zi. “Oh, kjo është e bukur”, tha Cardi për çantën e shtrenjtë.

Cardi B dhe Offset bëjnë tatuazh në dorë datën e martesës së tyre
Lexo po ashtu Cardi B dhe Offset bëjnë tatuazh në dorë datën e martesës së tyre

Në një video tjetër, Cardi hapi dhuratën e saj për të zbuluar një çantë bezhë në të verdhë Chanel. “Kjo është e lezetshme!”, bërtiti ajo për një tjetër stil të vogël të kaltër pastel.

Foto: Instagram

Cardi u duk edhe më e emocionuar kur hapi një kuti të katërt për të zbuluar një çantë lëkure të lyer me dy rrathë, me pajisje argjendi, duke bërtitur: “Nga e morët këtë?”.

Cardi B tregon me krenari 'mustaqet' e saj në një postim
Lexo po ashtu Cardi B tregon me krenari 'mustaqet' e saj në një postim

“Hapja e dhuratave është shumë”, tha Cardi ndërsa po shkonte drejt një tjetër dhuratë të mbështjellë bukur, e cila përmbante çantën e pestë: një version rozë të çantës akua.

Foto: Instagram

“Zemer, nuk mundem. Nuk mundem”, i tha ajo Offset, e mahnitur qartë nga gjesti i tij madhështor.

Cardi B dhe Kulture pozojnë pranë një veture të veshura me rroba të ngjashme nga marka Chanel
Lexo po ashtu Cardi B dhe Kulture pozojnë pranë një veture të veshura me rroba të ngjashme nga marka Chanel

Çanta e fundit ishte e mbështjellë dhe e ekspozuar me qindra petale trëndafili dhe trëndafila jashtë pishinës së tyre, e cila gjithashtu ishte e mbushur me petale të kuqe. Brenda, Cardi gjeti një çantë masive të zezë me pajisje ari, për të cilën tha: “Kjo është e lezetshme”.

Foto: Instagram

“Jam shumë e lumtur”, i tha Cardi në një video tjetër. /Telegrafi/

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Foto: Instagram

Në trend Femra

Më shumë
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Andie MacDowell vazhdon t’i sfidojë stereotipet e bukurisë: U shfaq në pistë me flokë të thinjura dhe me sutjena

Flokë dhe stil
Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Fustani provokues i Zendayas në Paris, kombinim mode që e nxori ‘triumfuese’

Femra
Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Femrat të cilat nuk i kanë bajamet dhe zorrën qorre, janë më të plleshme se të tjerat

Për nënat
Kalo në kategori