Tashmë që të gjithë po planifikojnë pushimet, e disa prej tyre veqse i kanë nisur, emisioni Sefa n’Max që po transmetohet ne RTV Dukagjini në bashkepunim me Max Travel po sjell gjithmonë super oferta për destinacionet më të kërkuara nga shqiptarët për pushime në Turqi.

Përmes emisionit Sefa n’Max do keni mundesine te informoheni per ofertat javore të Max Travel me çmime  speciale për hotele të caktuara, e për këtë javë është përzgjedhur hoteli Xoria Deluxe të cilin mund ta gjeni ne ofertë  shumë speciale gjatë javes vetëm për 499 Euro.

Me arkitekturën moderne që bie në sy, pamjen e mrekullueshme nga pothuajse çdo dhomë, dekorimin elegant, ujërat e mesdheut me rërë të artë, Xoria Deluxe ju ofron një pushim të paharrueshëm me familjen tuaj ne komoditetin qe ky hotel ju ofron.

Pavarsisht sa persona jeni Xoria Deluxe u ofron rehati ne dhomat e ndryshme qe ofron si Standard room, Duplex room, Suite rooms, Deluxe suite, te gjitha keto te pajiusa me TV ekran LED, minibar si dhe pamje te mrekullueshme.

Restorantet në Xoria Deluxe ju shërbejnë variacionet më të pasura të kuzhinës turke dhe osmane. Shërbimi i ngrënies është i disponueshëm 24 orë në ditë nga ora 07:00 deri në 24:00.

Argëtimi nuk ndalet në Xoria Deluxe. Aty do të festoni ditën dhe natën. Gjatë ditës ka festa dhe lojëra të veçanta në pishina dhe plazh. Në mbrëmje do të ketë shfaqje dhe skeçe në teatrin e hapur të cilat do të jenë të përshtatshme për të gjithë familjen.

Vlen të theksohet se plazhi është shumë i lehtë për t’u arritur nga Xoria Deluxe përmes tunelit i cili do t’ju dërgojë në plazh për vetëm 2 minuta.

Tani ju duhet të shikoni emisionin Sefa n’Max cdo te shtune nga ora 18:30 dhe të përfitoni nga super ofertat javore të Max Travel dhe t’i ofroni vetes pushimin e merituar.