LAJMI I FUNDIT:

Nuk keni parë kurrë një martesë si kjo: Të sapomartuarit u zotuan për dashurinë e tyre të përjetshme në një tualet

Nuk keni parë kurrë një martesë si kjo: Të sapomartuarit u zotuan për dashurinë e tyre të përjetshme në një tualet

Logan Abney dhe Tiana Ailstock nga Cincinnati së fundmi kanë këmbyer unazat dhe video e martesës së tyre është bërë virale.

Arsyeja? Të porsamartuarit thanë “po” e tyre fatale në tualetin e karburantit “Hop Shops” në qytetin e Veronës.


Le të theksojmë menjëherë se nuk bëhet fjalë për çdo lloj tualeti, por për një “diskotualet” në të cilin ndodhet edhe një buton i kuq i veçantë.

Kur e shtypni, ndizet topi i diskos, fillon muzika dhe gjithçka është gati për festën, transmeton UPI.com.

“Betohem se do të ndjek në jetën time”, tha Logan.

Më pas ai shtypi butonin e kuq dhe bëri kërcimin e parë me një Tianan. /Telegrafi/

Në trend Fun

Më shumë
Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Britanikja provoi për herë të parë byrekun - mësoni çfarë note i dha këtij ushqimi

Fun
Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Skena e filmuar diku në Kroaci bëri të qeshnin të gjithë në Ballkan, duhet të shihni se çfarë po bëjnë këta djem

Fun
Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Familja përdori një dron për të gjetur qenin e tyre të humbur - e gjejnë në mesin e ‘një tufe grabitqarësh’

Interesante
Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Gruaja 59 vjeçare shënon rekord të ri botëror për qëndrimin më të gjatë në pozicionin plank

Interesante
Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Njeriu më i vjetër në botë ka një këshillë për një jetë më të gjatë

Interesante
Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Diamanti i humb në brumin e biskotave - furra kërkon nga klientët të hanë biskotat me kujdes

Fun
Kalo në kategori