LAJMI I FUNDIT:

North West tregon dollapin e saj dhe koleksionin e çantave të shtrenjta

North West tregon dollapin e saj dhe koleksionin e çantave të shtrenjta

Dollapi i North West është po aq mbresëlënës sa ai i nënës së saj.

Reklama

Vajza 8-vjeçare e Kim Kardashian dhe Kanye West postoi një mini-turne të dollapit të saj të mërkurën në TikTok, duke treguar dhjetëra çanta të shtrenjta të stilistëve nga Louis Vuitton, Fendi, Dior dhe më shumë.

“Këto janë çantat e mia”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e videos.

Mes shumë çantave të shtrenjta të North? Një tufë çantash të mbuluara me kristal Judith Leiber Couture në formë pice (5,695 dollarë), karroca e Hirushes (5,695 dollarë) dhe një krofne me luleshtrydhe (4,195 dollarë).

Ajo padyshim e trashëgoi dashurinë e saj për çantat e vogla të zbukuruara nga mamaja e saj e famshme, e cila zotëron versione në formën e patateve të skuqura, një hot dog dhe një fetë limoni, ndër të tjera.

Kardashian e lejoi North të krijonte llogarinë e saj në TikTok muajin e kaluar, por ajo mund të revokojë së shpejti privilegjet e saj në mediat sociale; North kohët e fundit doli drejtpërdrejt në aplikacion ndërsa hynte në dhomën e gjumit të mamasë 41-vjeçare, duke marr një qortim. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Kim Kardashian pozoi me sutjena prej 18 mijë dollarësh që mezi ia mbulonin gjoksin

Femra
Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Dy fustane elegante për zonjat mbi 50 vjeç: Modele që janë një zgjedhje e shkëlqyer për veshjen e ditës dhe të mbrëmjes

Moda
E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

E fshehta pas dukjes së mrekullueshme të Jennifer Aniston, aktorja ndjek katër rregulla çdo ditë

Femra
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Katër sekretet që mund t’i mbani fshehtë nga partneri pa e shkatërruar lidhjen!

Në çift
Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Kjo është çështja në të cilën shumica e çifteve nuk pajtohen!

Në çift
Kalo në kategori