LAJMI I FUNDIT:

Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Një xhaketë që nuk ka konkurrencë këtë vjeshtë: Ka shtyrë të gjitha të tjerat jashtë modës

Pothuajse gjithmonë është e shitur

Xhaketat prej lëkure nuk kanë dalë kurrë nga moda, por vitet e kaluara disa modele të tjera ishin më shumë në fokus.

Megjithatë, këtë vjeshtë, pjesët prej lëkure përjetuan një popullaritet të paparë ndonjëherë dhe i larguan të gjitha të tjerat nga interesimi, por njëra u dallua veçanërisht.

Jeleku i madh prej lëkure me gëzof shitet pothuajse ‘brenda natës’ dhe, gjykuar nga moda e rrugës dhe shembujt e shkëlqyer, vajzat mezi e prisnin ta blinin një të tillë.

Arsyeja nuk është e vështirë të merret me mend – jo vetëm që do t’ju garantojë ngrohtësi dhe rehati kur e vishni, por është gjithashtu tepër elegante dhe duket si një kombinim i xhaketave dhe gunave, transmeton Telegrafi.

View this post on Instagram

A post shared by Molly-Mae Hague (@mollymae)

Do ta kombinoni lehtësisht dhe mund ta vishni me fustane, funde, xhinse, tuta, këpucë me taka, por edhe atlete, ndërsa si vishet jeleku i njohur nga trendet, shikoni më poshtë:

/Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Filtri që po

Filtri që po "tmerron" përdoruesit në TikTok - a dukemi me të vërtetë kështu siç na paraqet ky efekt në platformë?

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Si ta zgjosh fantazinë e çdo mashkulli

Në çift
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
“Është shtatë muajsh dhe tashmë ecën”: Kur mund të qëndrojë një bebe në këmbë?

“Është shtatë muajsh dhe tashmë ecën”: Kur mund të qëndrojë një bebe në këmbë?

Këshilla për prindër
Kalo në kategori