LAJMI I FUNDIT:

Një brend i çantave si fryt i dashurisë – “I’m LU Bags”, çantat in nga çifti që dashurinë e barti në modë

Një brend i çantave si fryt i dashurisë – “I’m LU Bags”, çantat in nga çifti që dashurinë e barti në modë

Po i afrohemi verës dhe si zakonisht çanta është aksesori dominues.

Shoëroomi “I’m Lu Bags” është tashmë emër i njohur në vendin tonë.

Në emisionin Modë me Renatën u prezantuan shumë lloje të çantave nga ky brend për sezonin aktual.

I’m LU Bags përveç çantave të përditshme punon edhe çanta për paisje teknologjike.

Është Loreta Ibishi ajo që tregon se si ka shtatë vjet që funksionon në këtë sferë me bashëkshortin e saj.

Një storie e veçantë e suksesit në modë nga një çift që romancën e kanë bartur edhe në modë.

Emisioni Modë me Renatën transmetohet çdo të premte nga ora 20:30.


Në trend Femra

Më shumë
Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t'i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Këshillat e artistit të grimit të Kim Kardashian-it bëhen virale: Ja si t'i bëni buzët tuaja të dallohen me grim

Grim
Kruarje, lëkurë e skuqur, e thatë... ‘Fajin’ mund ta kenë këto pije dhe ushqime

Kruarje, lëkurë e skuqur, e thatë... ‘Fajin’ mund ta kenë këto pije dhe ushqime

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokët brenda veshjeve, tendenca e re: Dukuni si një ikonë e vërtetë mode

Flokë dhe stil
Kjo ngjyrë është aq e guximshme, sa nuk mund ta injorosh

Kjo ngjyrë është aq e guximshme, sa nuk mund ta injorosh

Moda
Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Nëse ke qejf një model thonjsh elegant, frymëzohu nga Margot Robbie

Manikyr dhe pedikyr
Modeli më i kërkuar i xhinseve për sezonin, firmosur nga Chanel

Modeli më i kërkuar i xhinseve për sezonin, firmosur nga Chanel

Moda
Kalo në kategori