LAJMI I FUNDIT:

Një botë e re e buzëqeshjeve po vjen në Central Park!

Një botë e re e buzëqeshjeve po vjen në Central Park!

Përgatituni, banorë të Prishtinës dhe të qyteteve përreth – Central Park do të jetë vendi ku ëndrrat e fëmijërisë do të marrin jetë! Së shpejti, një hapësirë e re, e mbushur me magji dhe mrekulli, do të hapet portat e saj për t’ju ftesë në një aventurë të paharrueshme.

Ndërsa yjet e lumturisë ndriçojnë rrugën tuaj, një destinacion i ri do të bëhet kryefjala e qytetit, duke ju bërë ftesë të gjithë të vegjlit dhe të rriturit të ndajnë gëzimin dhe të rriten bashkë në një atmosferë festive dhe ngjyrëshe. Ky vend i ri premton të jetë thesari i fshehtë që të gjithë e kemi pritur – një thesar ku çdo lodër rrëfen një histori dhe çdo vizitë sjell një buzëqeshje.

Banorët e Prishtinës, Fushë Kosovës, Vushtrrisë dhe më gjerë, le të bëhen gati për të zbuluar dhe për të shijuar çdo moment të kësaj përvoje të re që po afron. Ndërsa detajet mbeten ende një mister, ndiqni së afërmi rrjetet sociale të Central Park për të marrë pjesë në numërimin prapa për zbulimin e madh që do të ndodhë shumë shpejt!

Bashkë do të zbulojmë se çfarë na pret përtej yjeve të lodrave dhe bukurisë së fëmijërisë që kurrë nuk plaket.

Central ParkBota Jote!

Facebook: Facebook

Instagram: Central Park (@centralpark.ks) • Instagram photos and videos