E kuqja është ngjyra e dashurisë, dhe Dita e Shën Valentinit është dita kur festohet dashuria dhe vishet e kuqja

Nuk ka gjasa ta teprosh, madje edhe nëse vishesh në këtë ngjyrë nga “koka deri te thembrat”.

Ndoshta nuk është aq keq që, për shkak të pandemisë, dhe që ju jeni të “dënuar” me njëri-tjetrin, transmeton Telegrafi.

Me pak më shumë përpjekje se zakonisht, kreativiteti do të dalë në pah dhe kur ai çlirohet, për bukurinë nuk ka kufi.

Pa marrë parasysh a keni vendosur të qëndroni brenda katër mureve të shtëpisë suaj apo të shkoni në një piknik njëditor apo të kremtoni Ditën e Valentinit bashkë, duke bërë ushtrime, për të gjitha rastet dhe aranzhimet, jua kemi zgjedhur veshjet.

Nga ato me pika dhe të rehatshme për shtëpi, deri te ato ultra seksi, të krijuar vetëm për sytë e tij dhe natyrisht temperaturën e zjarrtë, sepse ndryshe do të ftoheni.

Visheni atë dhe shkëlqejani Ditën e Shën Valentinit, me darkë dhe dërgim tuajin apo të punuara nga duart tuaja.

View this post on Instagram

A post shared by sunshine 🌻 fashion (@sunshine_fashiion)

View this post on Instagram

A post shared by MESHKI (@meshki)

/Telegrafi/