LAJMI I FUNDIT:

Nëse je duke menduar të investosh për një çantë të shtrenjtë, këto janë trendët e sezonit

Nëse je duke menduar të investosh për një çantë të shtrenjtë, këto janë trendët e sezonit

Nëse ka një gjë që më pyesin më shpesh si këshillues blerjesh, është: a ja vlen të investosh për çanta të markave të shtrenjta dhe se si të zgjedhësh

Reklama

Është një pyetje mjaft e madhe për t’iu përgjigjur, pasi kaq shumë gjëra hyjnë në lojë. Në fund të fundit, çdo gjë varet nga buxheti i një personi.

Ekziston edhe konsiderata praktike – disa prej nesh me kënaqësi do të hiqnin dorë nga një çantë e bollshme për një dizajn tërheqës, ndërsa të tjerët kërkojnë që çantat e tyre të përshtaten me gjithçka.

Kemi përfshirë me qëllim dy markat e njohura dhe disa më pak të njohura për të paraqitur një spektër të plotë të asaj që ofrohet.

Nga Gucci i Diana-s tek Penelope Wandler, lëvizni poshtë për të parë dhe blerë çantat e stilistëve të njohur, që ia vlen të investosh këtë sezon.

Gucci

PRADA

Dragon Diffusion Santa Croce

Staud Scotty

Wandler Penelope

Marni Market Tote

ACNE Studios Musubi Mini

Në trend Femra

Më shumë
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Fëmijët që bëjnë këto 12 gjëra, kanë tru ‘shumë të ndjeshëm’ dhe ky konsiderohet një avantazh

Prindër dhe fëmijë
Yllka Brada prezanton koleksionin

Yllka Brada prezanton koleksionin "Unity" në 'Skopje Fashion Festival'

Femra
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Kalo në kategori