LAJMI I FUNDIT:

Muaji shkurt me shumë oferta në Evapify

Muaji shkurt me shumë oferta në Evapify

Në muajin e dashurisë, Evapify po sjell një kampanjë të veçantë për të festuar Shen Valentinin në mënyrën më të bukur dhe të ndjeshme. Me titullin “Say I Love You Crystal Clear”, kjo kampanjë është e dizajnuar për të dhënë një përvojë unike dhe të paharrueshme për të dashurit tuaj.

Kampanja e Shen Valentinit është aktive deri më 14 Shkurt përmes së cilës ju mund t’I bëni dhuratë partnerit ose partneres duke përzgjedhur në pikat shitëse të EVAPIFY, 3 nga shijet e preferuara te Brendit Crystal për të cilat Evapify ju bën dhuratë KUTINË e KUPIDIT së bashku me një kartolinë të veçantë. Ndërsa për ata që dëshirojnë të porosisin online këtu mund t’I gjejnë detajet e ofertës dhe atë çfarë EVAPIFY ju ofron për ditën e të dashuruarve Rezultatet për: say • Evapify (evapify-ks.com)

Duke qenë se muaji Shkurt është muaj I shumë ngjarjeve të rëndësishme EVAPIFY për nderë të përvjetorit të 16-të të Pavarësisë së Kosovës, u ofron të gjithë konsumatorëve 16% zbritje në të gjitha blerjet e datës 17 dhe 18 Shkurt, qoftë në pikat e shitjes EVAPIFY apo online në www.evapify-ks.com

Mos harroni se ofertat me mbi 50% zbritje në produkte të caktuara mbesin ende aktive duke ju dhënë mundësi të kurseni dhe shijoni në të njejtën kohe, shijet tuaja nga brendet e Preferuara CRYSTAL, GEEK BAR dhe HYPPE Rezultatet për: falas • Evapify (evapify-ks.com)

Surprizat nuk mbarojnë, gamës së produkteve të EVAPIFY I shtohet CRYSTAL GENTLEMAN- LIMITED EDITION, më në fund një produkt special për zotërinjtë, shije  TOBACCO dhe ARONIE, eksperienca që nuk duhet humbur asesi I keni vetëm një CLICK larg Crystal • Evapify (evapify-ks.com)

Dhe në fund, pasi t’i keni shijuar produktet e EVAPIFY, mos harroni t’i ktheni pajisjet e zbrazura në pikën më të afërt të EVAPIFY, sepse në kuadër të kampanjës “Ktheje n ‘ART” për çdo 10 pajisje të zbrazura që ktheni, ju përfitoni 10% zbritje në blerjen tuaj të radhës, për produktet që nuk janë të përfshira në oferta.