Pas një viti me tapeta të kuq virtualë, ceremoni të shtyra dhe shfaqje në Zoom, të gjithë ishin të ngazëllyer për të parë në MTV Movie Awards 2021.

Ceremonia e ndarjes së çmimeve të votuar nga fansat feston më të mirët në filma dhe televizione.

Ne, natyrisht, jemi të ngazëllyer për të parë disa nga filmat dhe shfaqjet tona të preferuara të nderohen me çmime – “Bridgerton” , “RuPaul’s Drag Race” dhe “Emily in Paris” të gjitha morën shumë nominime – por ajo që me të vërtetë kemi pritur me pa durim janë pamjet e bukurisë që pamë në tapetin e kuq.

Ndërsa disa shfaqje çmimesh janë të rezervuara për magjepsjen e Hollywood-it të vjetër, MTV Movie & TV Awards gjithmonë i ka inkurajuar njerëzit e famshëm të argëtohen në tapetin e kuq me pamje të guximshme, të mprehtë dhe të ndritshme.

Nga pamja lozonjare e Leslie Jones te pamja e zymtë e Addison Rae, këtu janë disa nga momentet më të mira të bukurisë nga ceremonia e ndarjes së çmimeve:

Madison Bailey

Addison Rae

Yvonne Orji

Kathryn Hahn

Leslie Jones

Lana Condor

Mandy Moore

Yara Shahidi

Riley Keough

/Telegrafi/