LAJMI I FUNDIT:

Modeli i flokëve perfekt për këtë vjeshtë është ai i Jennifer Lopez

Modeli i flokëve perfekt për këtë vjeshtë është ai i Jennifer Lopez

Nëse ende nuk i jeni dorëzuar trendit ‘bob’ apo atij ‘lob’ ka ardhur koha ta bëni

Reklama

Nëse nuk jeni të bindur atëherë shihni modelin e ri të Jennifer Lopez.

Stilisti i saj i flokëve, Chris Appleton ka goditur në shenjë me modelin ‘lob’ që këngëtares i shkon aq shumë dhe që për momentin është shumë ‘in’.

View this post on Instagram

A post shared by Chris Appleton (@chrisappleton1) on Aug 24, 2019 at 6:57pm PDT

Për ato që nuk duan të eksperimentojnë shumë, mund të veprojnë si Jennifer, të mbajnë ngjyrën që kanë.

J.Lo është besnike e ngjyrës bionde në mjaltë që i japin shumë dritë portretit të saj.

Jo vetëm për verë, ky model trendy do të vazhdojë të jetë ‘in’ edhe në stinën e vjeshtës. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Xhinset e gjera të Jennifer Lopez duken si tuta tepër të lezetshme

Moda
Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Gisele Bündchen flet për mendimet e vetëvrasjes në kulmin e karrierës: ‘Ndihesha e mbytur’

Psikoprofil
Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Përse qentë më shumë i nuhasin femrat gjatë menstruacioneve

Këshilla dhe arsye
Shpëlajini flokët nga kripa dhe klori pas larjes në det dhe mbrojini nga dielli

Shpëlajini flokët nga kripa dhe klori pas larjes në det dhe mbrojini nga dielli

Flokë dhe stil
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori