Aktorja me vetëdije po shkatërrohet duke refuzuar të hajë, prandaj e ka brengosur bashkëshortin e vet Brad Pitt.

Nëse është për t’u besuar shkrimeve të tabloideve amerikane, Angelina Jolie në ditë fut në organizëm vetëm 600 kalori!

Problemet e saj me ushqimin janë shfaqur edhe në martesën me Brad Pitt-in, andaj po flitet gjithnjë e më shumë për divorcin e tyre, transmeton Telegrafi.

Ja si duket “menyja” e aktores së njohur:

Kafjalli: Një lugë vaj kokosi dhe pak kornfleks.

Dreka: shejk proteinash, apo disa bademe dhe bonbone gome.

Darka: Fileta të holla mishi dhe një gotë verë.

Mirëpo, Angelina shpesh harron të hajë, kështu që kjo meny e saj duhet të merret me “rezervë”.

Reklama

Aktorja kohë më parë ka vizituar një kamp refugjatësh në Greqi, ndërkaq fotografia e saj me shpejtësi rrufeje u përhap nëpër botë. Deri në atë masë e ka brengosur Brad Pitt-in sa që ai e ka kërcënuar me divorc nëse nuk fillon sërish të hajë. /Telegrafi/

Reklama

66234, LONDON, UNITED KINGDOM - Sunday September 4, 2011. Angelina Jolie and Brad Pitt take their brood to the cinema to see "The Smurfs" in Richmond, London. The happy family included kids Pax, Zahara, Shiloh, and twins Knox and Vivienne. **NORTH AMERICAN USE ONLY** Photograph: © Optic Photos, PacificCoastNews.com **FEE MUST BE AGREED PRIOR TO USAGE** **E-TABLET/IPAD & MOBILE PHONE APP PUBLISHING REQUIRES ADDITIONAL FEES** UK OFFICE:+44 131 557 7760/7761 US OFFICE:1 310 261 9676