Bella Hadid qartë ka një veshje të re të preferuar.

Ajo ka ngarkuar dy galeri fotografish në Instagramin e saj gjatë muajit të kaluar, duke veshur këtë mini-fustan, me lule nga marka Tankair.

Fustani është i pikturuar me dorë dhe është një përzierje mëndafshi, gjë që bënë atë unik.

Në muajin maj, modelja kombinoi fustanin ngjyrë rozë, të verdhë dhe të bardhë me një xhaketë jeshile nga Staud dhe syze dielli nga Fenty.

Ndërsa në qershor veshi atë me vetëm një varëse nga Ele Karela.

View this post on Instagram

Flower child🍯💛

A post shared by Bella 🦋 (@bellahadid) on Jun 28, 2020 at 1:58pm PDT

Bella edhe pse në karantinë, realizoni fotosesione shumë të bukura, nga shtëpia. /Telegrafi/