LAJMI I FUNDIT:

Melania me një pallto dhe çizme në të cilat ne definitivisht nuk jemi mësuar ta shohim

Melania me një pallto dhe çizme në të cilat ne definitivisht nuk jemi mësuar ta shohim
Foto: Profimedia

Me gjithë kritikat ndaj Donald Trump dhe Zonjës së Parë të Amerikës, një gjë te Melania nuk diskutohet – stili i jashtëzakonshëm. Sidoqoftë…

Reklama

Ndërsa ditët e fundit të familjes Trump në Shtëpinë e Bardhë po afrohen, mediet amerikane gjithnjë e më shumë po kujtojnë dështimin e zonjës së parë, dhe ajo gjithashtu i ndihmoi ata në ditën e fundit të vitit 2020 me një zgjedhje që është mjaft e pazakontë për të, transmeton Telegrafi.

Meqenëse jemi mësuar që Melania Trump të veshë një fustan pallto dhe një pallto të prerjes A që i përhapet pak nën gjoks, duke i zgjatur figurën, ajo i befasoi të gjithë ata që ndjekin stilin e saj kur doli nga helikopteri në kopshtin e Shtëpisë së Bardhë me modelin dukshëm më ndryshe.

Për kthimin nga pushimi i shkurtër, bashkëshortja e Kryetarit të SHBA-së, Trump, ka zgjedhur pallton me dimension të madh dhe të gjatë e cila në asnjë pjesë të veten nuk ndjek linjën e trupit.

Sikur këtë model të mos e përhapte Melania më tej, ajo zgjodhi një model me katrorë, me linjat horizontale që ishin më dominuese.

Figura shkurtohet vizualisht dhe falë faktit që zonja e parë akoma aktuale nuk kishte mbathur këpucë me taka, të cilat janë marka e saj tregtare, por zgjodhi çizme të sheshta lëkure.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Fustanet valëvitëse për çdo ditë: 10 kombinimet që do të vishni nga mëngjesi në mbrëmje

Keshilla Modë
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Kendall futi pardesynë poshtë fundit dhe në fakt duket mirë!

Moda
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Qindra emra shqiptarë dhe ilirë për fëmijën tuaj

Bebja këtu
Kalo në kategori