Megan Fox dhe Machine Gun Kelly bënë një paraqitje tipike elegante të hënën në Milano, Itali.

36-vjeçarja gati tregoi gjithçka nga një bluzë me prerje të ulët, duke i shtuar zhurmë spekulimeve se ajo kishte ‘ribërë implantet e gjoksit’.

I dashura i saj kishte veshur një pallto të thellë ngjyrë të kuqe të mbyllur dhe të fejuarit mbanin secili kapele të ngjashme ndërsa dilnin për darkë gjatë Javës së Modës në Milano.

Megan veshi pantallona me printe kafshësh të gjelbra të errëta me detaje të lidhura me lidhëse që tregonin këmbët e yllit.

Ajo vendosi një këmishë të madhe me kopsa të kuqe dhe të gjelbër me kopsa, duke stiluar njërën anë larg shpatullave.

Reklama

Bashkë me çiftin për një vakt në Giacomo ishte vajza 13-vjeçare e artistit, Casie Colson Baker. /Telegrafi/

Reklama