Një 67-vjeçar është mbytur ditën e sotme në Plazhin e Golemit. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur rreth orës 14:45.

“Më datë 21.07.2021, rreth orës 14:45, në plazhin e Golemit dyshohet se është mbytur duke u larë në det shtetasi Xh. K., 67 vjeç.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes”, njofton policia.