LAJMI I FUNDIT:

Magjia e festave me Fluidin

Magjia e festave me Fluidin

Në kohën më të mirë të vitit FLUIDI me brendet e tij: RcCola, RedRain, MightyRain, JaffaChampion dhe Floil po vjen si qershi mbi tortë për ju në 2 lokacione.

Për të spërkatur edhe më shumë magji në ditët e fundit të vitit po vijmë me organizime që do të ju pëlqejnë juve dhe fëmijëve tuaj. Këtë vit po vijmë me kampanjë që përfshin të gjithë moshat dhe 2 lokacionet më të frekuentuara nga të gjithë ju.

Shesh apo Albi Mall, ku po zgjedh me na vizitu?

Rrini të kyqur për më shumë deatje të surprizave.

Artikull i sponzorizuar

Në trend Ekonomi

Më shumë
Nga 6 shkurti, konsumatorët kanë të drejtë t'i shkëpusin kontratat me operatorët kabllorë që ndryshojnë kushtet e saj

Nga 6 shkurti, konsumatorët kanë të drejtë t'i shkëpusin kontratat me operatorët kabllorë që ndryshojnë kushtet e saj

Ekonomi
Nga Kosova në Bazel - rruga e Leos drejt suksesit si stilist i flokëve

Nga Kosova në Bazel - rruga e Leos drejt suksesit si stilist i flokëve

Leovee Hairartist
Delegacioni i bizneseve kosovare promovon Kosovën në Edicionin e 9-të të “Promote

Delegacioni i bizneseve kosovare promovon Kosovën në Edicionin e 9-të të “Promote" në Yaounde, Kamerun

Ekonomi
Osmani në tryezën ekonomike Kosovë-Katar: Vendi ynë ka potencial për investime

Osmani në tryezën ekonomike Kosovë-Katar: Vendi ynë ka potencial për investime

Ekonomi
Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Nga Ballkani drejt Europës - rritja e shpejtë dhe suksesi i Sachpizza & Sachcaffé

Sachcaffé
Fillo rrugën tuaj profesionale - konkurset e fundit në Telegrafi Jobs!

Fillo rrugën tuaj profesionale - konkurset e fundit në Telegrafi Jobs!

Telegrafi Jobs
Kalo në kategori