LAJMI I FUNDIT:

Kylie Jenner duket si një sirenë me përzgjedhjen e fustanit perfekt

Kylie Jenner duket si një sirenë me përzgjedhjen e fustanit perfekt
Reklama

Një ditë tjetër me shi për ne, një ditë tjetër pushimi për Kylie Jenner.

Së fundmi, 23-vjeçarja ndau një fotografi të re në Instagram, duke e përshkruar me titull “fotot që kthejnë pas në pushime”, dhe është vërtet e mahnitshme.


Kylie ka veshur një fustan të thurur të mrekullueshëm që jep ndjesinë sikur ajo është një sirenë që ka dalë në breg.

Tekstura e tejdukshme e veshjes është e endur në një fije të trashë ngjyrë bezhë, me boshllëqe dhe vrima të çrregullta që të kujtojnë koralet e zbardhura. Shiritat këndorë ndjehen si vela dhe litarë të një anijeje, dhe stolitë e saj të pastra duken sikur copëza të marra nga deti.

View this post on Instagram

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner)


Ajo kishte realizuar një grim të ngrohtë me tone të ngjyrës bronz në kombinim me ato që duken si lente kontakti me ngjyrë lajthi, të përshtatura me dy gërsheta të dobëta.

Flokët e saj të valëzuara e të gjata vetëm se shtojnë ndjesinë moderne të sirenës, dhe sinqerisht kjo paraqitje meriton notën dhjetë me yll. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Si e ëma, dhe e bija! Blue Ivy shkëlqen në premierën e ‘Renaissance’

Si e ëma, dhe e bija! Blue Ivy shkëlqen në premierën e ‘Renaissance’

Moda
Bebja vërtet mund të njohë personat e mirë dhe të këqij, nuk qan pa arsye: Qe se si!

Bebja vërtet mund të njohë personat e mirë dhe të këqij, nuk qan pa arsye: Qe se si!

Bebja këtu
Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Çanta e re nga Bottega Veneta të kujton kuadratet tona bardhekuq

Moda
Java e 25-të e shtatzënisë: Bebja ka një ritëm gjumi dhe aktiviteti, por ju ndieni urth të shpeshtë për shkak të rritjes së mitrës

Java e 25-të e shtatzënisë: Bebja ka një ritëm gjumi dhe aktiviteti, por ju ndieni urth të shpeshtë për shkak të rritjes së mitrës

Shtatzëna
Si ta dimë që po fillon menopauza?

Si ta dimë që po fillon menopauza?

Këshilla dhe arsye
Disa me komplimente, tjerët nuk besojnë se është ajo – poza pa grim e Sofia Vergaras i lë fansat të ndarë

Disa me komplimente, tjerët nuk besojnë se është ajo – poza pa grim e Sofia Vergaras i lë fansat të ndarë

Grim
Kalo në kategori