LAJMI I FUNDIT:

Ky shofer ka parkuar “anash” veturën e tij në garazh – shumë të habitur, por ka të tillë që kanë treguar pse mund ta ketë bërë një gjë të tillë

Ky shofer ka parkuar “anash” veturën e tij në garazh – shumë të habitur, por ka të tillë që kanë treguar pse mund ta ketë bërë një gjë të tillë

Parkimi në një garazh me dy makina është shumë i lehtë, por pronari i këtij BMW ka vendosur t’ia vështirësojë jetën vetes duke parkuar në këtë mënyrë.

Reklama

Sipas mediave të huaja, përcjell Telegrafi, videoja e parkimit të çuditshëm të shoferit të BMW-së u shpërnda së fundmi në TikTok dhe tregon shoferin duke dalë në mënyrë të pasigurt nga garazhi.

@linagarbuzov My neighbor is interesting 🤔 #ohno #weirdneighbor #weird #needhelp ♬ Oh No – Kreepa

Një video vijuese u postua më pas në internet, këtë herë duke treguar se si pronari hyn me kujdes në garazh.

@linagarbuzov Reply to @laura.n.caudillo Part 2 of my neighbor #weirdneighbors ♬ original sound – thenateeffectheee

Ashtu si ne, shumë njerëz kanë mbetur të hutuar se pse dikush do të parkonte kështu, por ka një arsye për të cilën mund të mendojmë.

Është e mundur që pronari i X3 të jetojë në një zonë ku vjedhjet janë mjaft të zakonshme dhe nuk dëshiron të rrezikojë që dikush të hyjë në garazh dhe të largohet me shpejtësi me veturën e tij.

Një nga komentuesit ka treguar se si babai i tij parkonte anash në garazhin e tij ashtu si kjo kur shkonte me pushime për të mbajtur të sigurt motoçikletën e tij, kështu që është e mundur që pronari i kësaj BMW gjithashtu dëshiron të mbajë diçka veçanërisht të sigurt në garazh. /Telegrafi/


Në trend Auto

Më shumë
Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Shikoni shoferët e Milwaukee duke fluturuar mbi një “gungë” gjigante për ndalim të shpejtësisë

Auto
UBT përzgjedhet si model për të prezantuar në konferencën WURI 2023

UBT përzgjedhet si model për të prezantuar në konferencën WURI 2023

UBT
Mercedes-Benz lansoi veturën E-Class, modeli i saj i fundit me një motor me djegie

Mercedes-Benz lansoi veturën E-Class, modeli i saj i fundit me një motor me djegie

Auto
Cilat janë gomat më të mira - me çmim më të lirë apo ato premium?

Cilat janë gomat më të mira - me çmim më të lirë apo ato premium?

Auto
Panasonic do të rrisë prodhimin e baterisë me 10 për qind në Gigafabrikën e Tesla-s në Nevada

Panasonic do të rrisë prodhimin e baterisë me 10 për qind në Gigafabrikën e Tesla-s në Nevada

Auto
Konsumon edhe kur nuk lëvizë, sa energji humb një veturë elektrike kur është në ‘pushim’?

Konsumon edhe kur nuk lëvizë, sa energji humb një veturë elektrike kur është në ‘pushim’?

Auto
Kalo në kategori