0Shares

Atlantida Maloku ditë më parë solli koleksionin e ri të veshjeve pranverë/verë.

Koleksionin e ka quajtur Wizard, i cili është fokusuar në fustanet duke filluar nga më të thjeshtit deri në ata solemn.

Në një bisedë për Reload të RTV Dukagjinit kreatorja junikase ka zbuluar detaje të risive që ka sjell në botën e modës.

Ajo ka thënë se fustanet janë unikate dhe se me materialin e mëndafshtë nuk mund të riqepen.

Shikoni super koleksionin e fustaneve më të ri të Atlantida Malokut Shikoni super koleksionin e fustaneve më të ri të Atlantida Malokut

Maloku ka zbuluar edhe shumë të pathëna rreth trendeve të reja që do të vijnë gjatë verës. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)