0Shares

Atlantida Maloku është një ndër kreatoret më të veçanta në Kosovë.

Vitin e kaluar solli koleksionin unikal në tregun tonë të bikinive.

Por, dje kreatorja junikase ka publikuar një pjesë të koleksionit të veshjeve pranverë/verë.

Koleksioni i quajtur Wizzard (që në gjuhën shqipe do të thotë magjistarët) kësaj radhe është fokusuar në fustane duke filluar nga më të thjeshtit deri në ata solemn, transmeton Telegrafi.

Ngjyrat që janë përzgjedhur për këtë koleksion janë ngjyrat më të hapura deri të më e mbyllëta ndërsa përmban gjithsej 30 fustane.

Super koleksioni i bikinive të thurrura me dorë nga Atlandita Maloku, ja si u qëndron në trup femrave seksi (Foto) Super koleksioni i bikinive të thurrura me dorë nga Atlandita Maloku, ja si u qëndron në trup femrave seksi (Foto)

Theksojmë se modelet Rita Berbati dhe Donita Berbati janë kujdesur për një prezantim sa më dinjitoz të këtyre fustaneve. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)