Parada e Kourtney Kardashian dhe Travis Barker e Dolce & Gabbana nuk ka përfunduar ende.

Pas fundjavës së tyre ekstravagante të dasmës në Portofino, Itali, të sapomartuarit dolën të martën pasdite me tuta sportive të zeza nga marka luksoze italiane.

43-vjeçarja kishte veshur një kapuç të madh të xhaketës me monogramin “DG” të Dolce & Gabbana, ndërsa Barker, 46 vjeç, e bashkoi xhaketën e tij me pantallona të shkurtra të mbuluara me të njëjtën logo.

Të dy yjet i mbrojtën sytë me syze dielli të errëta, dhe themeluesja e Poosh mori një çantë nga marka Balenciaga në duar.

Kourtney Kardashian ka veshur fshehurazi të brendshme në të cilat shkruhej ‘Travis’ në dasmën e tyre Kourtney Kardashian ka veshur fshehurazi të brendshme në të cilat shkruhej ‘Travis’ në dasmën e tyre

Dolce & Gabbana, e cila konfirmoi për Page Six Style se ishte “sponsor” i dasmës së Barkers, pajisi nusen, dhëndrin dhe të dy familjet e tyre në një sërë stilesh arkivore, të reja dhe të modës gjatë fundjavës së dasmës. /Telegrafi/