Kourtney Kardashian ishte zbukuruar nga koka te këmbët – dhe kudo në mes – me nderime për burrin e saj të ri në dasmën e tyre italiane.

Ylli i realitetit me sa duket kishte veshur të brendshme dantelle me emrin e burrit të qëndisur në mënyrë delikate për ditën e tyre të madhe.

Stilistja e Kardashian, Dani Michelle, ndau një nderim të ëmbël për zotin dhe zonjën Barker të ri në Instagram, duke përfshirë një foto të të brendshmeve të saj me emrin “Travis” të qëndisur në të, të vendosura në një pjatë darke.

Michelle shkoi në Instagram Story për të sqaruar situatën e të zhveshurve në tryezë, duke shkruar, “faleminderit @laperlalingerie që bëtë të brendshmet më seksi dhe më të lezetshme për këtë javë të veçantë. Nga bazat e saj unike, te qëndisjet tuaja dhe rripat më të lezetshëm të llastik, na e bëri natën të plotë!”.

Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale Të gjitha rastet kur vajzat e familjes Kardashian janë dukur ndryshe nga Instagrami në krahasim me jetën reale

Të brendshmet me porosi e 43-vjeçares nuk ishte i vetmi nderim për muzikantin e Blink-182, 46 vjeç, në veshjen e saj të dasmës. Velloja e themelueses së Poosh kishte një dizajn që përputhej me tatuazhin e kokës së tij. /Telegrafi/