LAJMI I FUNDIT:

Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Kombinimi elegant i kostumit: Zbukuroni atë me një shall në stil retro ose me një gjerdan perlash

Ndonjëherë kostumi ka shumë rëndësi, pavarësisht nëse thjesht do të dalim nga shtëpia apo do të shkojmë në zyrë

Reklama

Duke qenë se na shërben si bazë klasike, sidomos nëse është i thjeshtë dhe me ton neutral, mund të luajmë me të stilistikisht.

Kostumi është kryesisht njëngjyrësh, por edhe versionet plot ngjyra e me lule vlerësohen si një pjesë e veçantë e gardërobës pranverore, transmeton Telegrafi.

Një shall me një dizajn të valëvitur është ideal për të dekoruar qafën, por që detaji vizualisht të mos marrë shumë figurën.

Nëse keni një kostum neutral ngjyrë bezhë, mund ta përmirësoni lehtësisht stilin e tij me një shall të gjatë, e rëndësishme është që ai të ketë ndonjë ngjyrë.

Një gjerdan i fuqishëm me perla që është pjesë e skenës magjepsëse të modës, duket fantastike me saten të bardhë.

Frymëzimi vjen nga sfera e elegancës formale, e zgjeruar nga bizhuteritë e bardha me shkëlqim.

Simbioza në modë e perlave dhe lirit rozë pastel ka gjithashtu një dhunti moderne urbane.

Të gjitha nuancat nga gri në pastel, janë të preferuarat e sezonit. Më shumë gjerdan shkojnë shumë me një variant kaq neutral.

Lidheni në mënyrë të pahijshme rreth qafës – shalli është gjithashtu i shkëlqyeshëm në një bluzë të bardhë të thjeshtë. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

E shpallur si femra më tërheqëse në botë, Ashley Graham rrëfen se në moshën 12 vjeçare i kishin thënë të humbte peshë

Femra
Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Gruaja e George Clooney rrëfen sekretin e bukurisë dhe shkëlqimit

Femra
Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Edicioni joshës i femrës më tërheqëse në botë, Ashley Graham vë hiret në plan të parë

Femra
Gigi Hadid ka nofullën më të bukur në botë, sipas shkencës

Gigi Hadid ka nofullën më të bukur në botë, sipas shkencës

Femra
Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Provoni reduktimin e njollave të diellit në lëkurë me përbërës natyralë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kim Kardashian nxit shqetësime për humbje të tepruar të peshës me imazhet e reja nga pushimet

Kim Kardashian nxit shqetësime për humbje të tepruar të peshës me imazhet e reja nga pushimet

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori