Brendi më i njohur Adidas vjen me një shumëllojshmëri modelesh që do ta rifreskojnë garderobën tuaj.

Si zakonisht, Adidas paraqet një koleksion mjaft komod dhe të ngrohtë për ditët e ftohta që do të vijnë.

Dëshironi një stil unik, rroba të veçanta edhe në ditët e ftohta të dimrit?

Atëherë shikoni koleksionin e fundit të kësaj marke, ku do të zbuloni veshjet që gjithmonë keni ëndërruar, të karakterizuara nga ngjyrat, materiali i butë dhe rehatia maksimale ju ofron.

Mos harroni të plotësoni pamjen tuaj me jaknet, çizmet dhe mbathjet adidas edhe për stinën e dimrit. Bëni zgjedhjen tuaj duke vizituar dyqanet e Sport Vision në: Prishtinë, Gjilan, Prizren, Ferizaj dhe Pejë.


Artikull i sponsoruar