Kim Kardashian ktheu kokën në një kombinim vezullues në videon e saj më të fundit në Instagram që ndau me 330 milionë ndjekësit më herët të hënën.

41-vjeçarja ngarkoi një klip të saj të veshur me sytjena vezulluese dhe pantallona lëkure, teksa shfaqte disa nga pozat më të mira për kamerën.

Bukuroshja së fundmi ka bashkëpunuar me Dolce & Gabbana për koleksionin e tyre Pranverë/Verë 2023 dhe ka treguar linjën e saj “Ciao, Kim” për markën luksoze të shtunën gjatë Javës së Modës në Milano.

Ylli i “Keeping Up With The Kardashians” u pa e veshur me sytjena të zeza të ndritshme, duke treguar belin e saj të hollë.

Reklama

Nëna e katër fëmijëve shtoi një choker të trashë me të njëjtën ngjyrë dhe material me një varëse të madhe në formë kryqi.

Reklama


Kim përfundoi pamjen një palë pantallona të zeza lëkure artificiale, të cilat kishin një model të zi me diamant të rremë në material.

Flokët e saj biondë ishin ndarë anash, duke lejuar që balluket e saj të binin butësisht mbi ballin e saj. /Telegrafi/