Khloe Kardashian është një motër mbështetëse.

Ndërsa po dilte për drekë të enjten, ylli 37-vjeçar kishte veshur një kombinim të ngushtë nga bashkëpunimi i Kim Kardashian, ‘Skims x Fendi’.

Ajo i besoi markës nga koka te këmbët, duke stiluar një trupore të plotë me një palë taka të ngjashme dhe një çantë kadifeje Fendi.

Foto: Wagner AZ / RAAK / BACKGRID

Ylli i realitetit ka veshur gjithashtu dizajnin për festën e pesë të ditëlindjes së mbesës së saj Dream, duke shfaqur pamjen në Instagram Stories nga festa me temë Barbie.

Shitje rekord e koleksionit të ri të Kim Kardashian, një milion dollar në një minutë Shitje rekord e koleksionit të ri të Kim Kardashian, një milion dollar në një minutë

Ndërsa truporja e bukur e Khloe është ndër stilet e shumta të shitura, ka ende disa modele të ngjashme që janë aktualisht të disponueshme. /Telegrafi/

Foto: Wagner AZ / RAAK / BACKGRID

Foto: Instagram

Foto: Wagner AZ / RAAK / BACKGRID