Rrjeti i dyqaneve të këpucëve në Kosovë, ka filluar me zbritjen sezonale javën e kaluar.

Ja disa nga produktet e javës të cilat mund t’i gjeni me super çmim tek Gentli Shoes:

Kenova
Kenova është një nga produktet më klasike dhe tipik nga koleksioni Vagabond. E reja për këtë sezonë janë sandalet më lëkurë të zezë. Sipërfaqja karakteristike “chunky” në kombinim me mbërthimi metalik, e bën “Kenova” njërin prej produkteve shumë të kërkuar këtë verë. Sot i gjeni me 50% zbritje.

BLEJ TANI

Becky
Njihuni me sandalen minimaliste dhe të rahatshme, “Becky”. Dizajni i thjeshtë por elegant i bën sandalet Becky shoqëruesit e përsosur për punë, si dhe për netët e nxehta të verës. Punuar me lëkurë të bardhë me një take 19mm, Becky-n mund ta gjeni me 30% në Gentli Shoes

BLEJ TANI

Joyce
Baletankat nga modeli “joyce” janë për të gjithë ata që preferojnë një stil më të thjeshtë, por “classy” njëkohësisht. Takja e ultë dhe e rehatshme, kombinohet bukur me pjesën e përparme të rrumbullakët. E gjeni me 50% zbritje në Gentli Shoes.

BLEJ TANI

Lissie
Lissie është një dhuratë e vertetë për pamjën tuaj. Këto sandale ngjyrë bezhë të kanë një take të gdhendur bukur, në një formë jashtëzakonisht unike. Featuring një rrip të hollë kyçin e këmbës. E punuar me lëkurë, ky model do t’i jep stil të pakrahasueshëm veshjës tuaj. Në Gentli i gjeni me 50% zbritje.

BLEJ TANI

Të gjitha këto produkte, dhe shumë të tjera mund t’I gjeni në dyqanet e Gentli Shoes, ose edhe t’i bleni online.

artikull i sponsorizuar