LAJMI I FUNDIT:

Jennifer Lopez në një kombinim biznesi, por të relaksuar: Atlete për të shkuar në zyrë, pse jo?

Jennifer Lopez në një kombinim biznesi, por të relaksuar: Atlete për të shkuar në zyrë, pse jo?

Flokët e saj të gjatë ishin rregulluar përsëri në një bisht elegant, duke mos lejuar që xhufkat e lirshme të binin në fytyrën e saj

Keni dëgjuar shumë këshilla se si të visheni në rrugën drejt suksesit, por me të gjitha ndryshimet në botën e biznesit, rregullat e veshjes dhe rregullat për atë që lejohet, çfarë është e dëshirueshme dhe çfarë jo – kanë ndryshuar.

Veshja biznesore është një stil i mprehtë, por është pak më i relaksuar se veshja tradicionale e zyrës.

Kjo është arsyeja pse ne e duam atë që na bën të ndihemi si vetvetja, por dukemi mjaftueshëm profesionistë për t’u shfaqur kudo gjatë një dite të ngarkuar pune.

Për të marrë një pamje se si duhet të duket, do të shërbejë dalja e fundit e aktores së njohur, transmeton Telegrafi.

Jennifer Lopez tregoi sensin e saj elegant të stilit teksa doli për kafe në Beverly Hills. Diva kishte veshur një bluzë të bardhë që ishte zbërthyer pjesërisht rreth jakës dhe mbi të kishte shtuar një pulovër të thurur në gri të errët për të mbajtur ngrohtë në mot të ftohtë. Ajo gjithashtu kishte veshur pantallona gri të gjera dhe atlete të bardha.

Lopez mbante lehtësisht një çantë të zezë me reliev me krokodil në dorën e majtë që mbante disa gjëra që i duheshin gjatë shëtitjes së ditës.

Flokët e saj të gjata ishin tërhequr përsëri në një bisht elegant, duke mos i rënë fijet e lira mbi fytyrën e saj.

Aktorja shkon për aksesorë minimalë dhe mbante vetëm vathë. Ajo shtoi gjithashtu një palë syze elegante me buzë të zeza për prekjen e fundit në veshjen e saj.

/Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Këto janë profesionet që kërkohet një IQ e lartë, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e këtyre profesionistëve

Këto janë profesionet që kërkohet një IQ e lartë, mësoni nëse jeni edhe ju në mesin e këtyre profesionistëve

Psikologji
12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

12 femrat më të suksesshme shqiptare, të cilat janë të lindura për t’i pushtuar majat në fushat e tyre

Femra
Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Metoda sekrete të grimit, për t'i bërë sytë të duken më të mëdhenj

Femra
A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja

A është ky trendi më i çuditshëm - influencerja "qëndis" veshët për t'u dukur si vathë, videoja merr 8.6 milionë shikime në TikTok

Moda
Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kjo është arsyeja e vetme pse ju dalin puçrra në ballë

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Dëgjo me zemër

Dëgjo me zemër

Prindër dhe fëmijë
Kalo në kategori