Duket se Monica Geller nuk është e vetmja, flokët e së cilës e kanë të vështirë me lagështinë.

Jennifer Aniston ndau disa foto pa grim në Instagram të enjten që vendosën valët e saj natyrale përpara dhe në qendër.

“Dakord, lagështia…Le të shkojmë”, i ka mbishkruar 52-vjeçarja e preferuara e “Friends” fotografitë e saj, duke etiketuar linjën e re të kujdesit për flokët.


Miqtë e famshëm të Aniston nuk ngopeshin me kaçurrelat e saj, me Reese Witherspoon, Rita Wilson, Michelle Pfeiffer dhe Octavia Spencer në mesin e atyre që vlerësuan pamjen natyrale të aktores në komente.

Aniston, e cila në mënyrë të paharrueshme frymëzoi shumë gra që të kërkonin “The Rachel” në vitet ’90, zakonisht i mban fijet e saj të lëmuara dhe të drejta këto ditë.

Foto: Instagram

Në një intervistë me People, ajo i përshkroi flokët e saj si me “300 personalitete”, duke shtuar se mosrespektimi i tyre e frymëzoi atë të krijonte markën e saj. /Telegrafi/