LAJMI I FUNDIT:

Janeva paralajmëroi që do të padis ata që nuk e dëgjuan

Janeva paralajmëroi që do të padis ata që nuk e dëgjuan

Pasi që doli nga objekti i Ministrisë së Punëve të Brendshme të Maqedonisë, më saktë nga objekti Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim, Prokurorja Speciale Publike, Katica Janeva ka thënë se do të padis disa persona në MPB që nuk bashkëpunuan me PSP-në, shkruan Telegrafi Maqedoni.

”Nuk do të jenë vetëm tre persona që do t’i padis. Do të padis shumë persona” u përgjigj Janeva në pyetjen se a do të padis zëvendësministrin Oliver Andonov, drejtorin e Birosë për Siguri Publike Mitko Çavkov dhe drejtorin e DSK-së Vladimir Atanasovski./Telegrafi/

Në trend Lajme

Më shumë
Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Pasi e quan kriminel lufte presidentin serb, Sanduloviq: Vuçiq mund të shkojë në Kosovë kur ta pranojë masakrën e Reçakut dhe të kërkojë falje

Lajme
Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Mirë se vini në Telegrafin e ri - Shokun që ka ndryshuar!

Lajme
Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Tentim grabitje në Pejë, pronari i argjendarisë neutralizon grabitësin

Kronika e Zezë
Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, nëna i kërkon ndihmë djalit, burri e vret me thikë

Tragjedi në familjen shqiptare në Itali, nëna i kërkon ndihmë djalit, burri e vret me thikë

Lajme
“Marshi për Drejtësi”, Walker: Do të doja të dielën të marshoja me ju, kriminelët e luftës janë në Serbi

“Marshi për Drejtësi”, Walker: Do të doja të dielën të marshoja me ju, kriminelët e luftës janë në Serbi

Drejtësi
Rrahje masive në Prishtinë, tre persona dërgohen në QKUK

Rrahje masive në Prishtinë, tre persona dërgohen në QKUK

Kronika e Zezë
Kalo në kategori