LAJMI I FUNDIT:

Irina Shayk me stilin e saj tërhoqi vëmendje të madhe dhe një detaj është vendimtar

Irina Shayk me stilin e saj tërhoqi vëmendje të madhe dhe një detaj është vendimtar

Modelja po dikton sërish trendët e modës

Trendi që filloi me Tiktok nuk tregon shenja ndalimi. Manekinia Irina Shayk demonstron se si të inkorporoni dukjen tuaj.

Paparacët e fotografuan Irinën në rrugët e Nju- Jorkut një ditë më parë dhe stili i saj lë mbresa të forta.

E veshur kështu me të zeza nga koka te këmbët (nëse përjashtojmë tunikën jeshile), ajo i ngjan një “gruaje mafioze”, të ashtuquajtur trend, transmeton Telegrafi.

Për një shëtitje me vajzën e saj në Nju-Jork, Irina zgjodhi një pallto të gjerë të zezë dyradhëshe, me çizme të zeza Moschino dhe një tunikë jeshile.

Ajo zgjodhi një palë vathë të rëndë dhe syze të mëdha si aksesorë (që janë postulatet kryesore të këtij trendi), ndërsa flokët i ka lidhur në bisht.

Pranë kishte vajzën Lea edhe qenushen e saj të dashur.

Nëse keni pasur dilemë për t’u përfshirë në këtë trend, tani është koha e duhur për ta përqafuar dhe për ta përfshirë në stilin tuaj. /Telegrafi/


Në trend Femra

Më shumë
Prej kohësh nuk kemi parë një veshje më femërore: Këto ngjyra do të jenë në fokus në periudhën e ardhshme

Prej kohësh nuk kemi parë një veshje më femërore: Këto ngjyra do të jenë në fokus në periudhën e ardhshme

Moda
Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Grimeri i njohur vlerëson 10 trendet e grimit, rezultati do t'ju befasojë

Femra
Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Romantike, elegante: Disa ide për të marrë frymëzim se si të veshësh fundin me tyl

Keshilla Modë
Xhinset me manshetë janë në modë: Gjashtë modele të këpucëve që shkojnë me to

Xhinset me manshetë janë në modë: Gjashtë modele të këpucëve që shkojnë me to

Keshilla Modë
Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Truku në grim që ju ndihmon të dukeni më të reja - 'ndryshimi është magjik'

Femra
Hiqni puçrrat në fytyrë brenda nate me këto truqe të lehta

Hiqni puçrrat në fytyrë brenda nate me këto truqe të lehta

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori