Halle Berry po feston herët ditëlindjen me një pamje të re.

Aktorja e “John Wick” po hyn në vitin e saj të 56-të me një ngjyrë të re të gjallë flokësh, duke treguar një ngjyrë të freskët vjollcë në Instagram të dielën.

Fituesja e Oscars kishte një stil kaçurrelë asimetrik, të rruar nga njëra anë dhe e lyer me ngjyrë vjollce të zezë dhe të errët.

“E di që dukem sikur nuk po bëj asgjë, por flokët i kam mjaft të zënë”, tha ajo me shaka në mbishkrim.

Halle Berry reflekton mbi bikinit e saj ikonike Bond, 19 vjet më vonë Halle Berry reflekton mbi bikinit e saj ikonike Bond, 19 vjet më vonë

Julianne Moore miratoi pamjen e re, duke hedhur një emoji zjarri në komente. Reagimet nga fansat përfshinin komente të shumta pozitive.

Reklama

View this post on Instagram

A post shared by Halle Berry (@halleberry)


Ylli i “Bruised” ka ndryshuar shpesh modelet e flokëve gjatë viteve, më së fundi duke treguar një prerje të akullt pixie që të kujton personazhin e saj “X-Men”, Storm.

Reklama

Në Oscars 2021, ajo i shqetësoi fansat me një bob anash, por më vonë postoi se po “po bënte shaka” dhe konfirmoi se në fakt nuk i preu flokët për të arritur pamjen. /Telegrafi/