LAJMI I FUNDIT:

Hakmerret ndaj ish partnerit, ia mbyti peshqit e akuariumit me zbardhues rrobash (Video)

Hakmerret ndaj ish partnerit, ia mbyti peshqit e akuariumit me zbardhues rrobash (Video)

Serena Reynoldson nga Oksfordi i Anglisë, ka dalë para gjykatës, pasi ia ka mbytur me zbardhues rrobash, peshqit që i mbante në akuarium ish-partneri saj, John Fitzpatrick.

Gruaja 35-vjeçare, është hakmarrë në këtë formë, pasi burri me të cilin ka katër fëmijë, e kishte tradhtuar dhe vendosi të mos kthehej më në shtëpinë që ndanin bashkë, transmeton Telegrafi.

“Pasi që unë nuk mund të kem hobi ose jetë, nuk do t’i kesh as ti këta. Nuk paguaj unë për ta”, ka thënë Reynoldson, ndërsa vazhdonte të zbrazte likuidin nga shishja. Madje, ajo nuk ngopej dhe kërkonte që ata të ngordhin sa më shpejtë, ndërsa thërriste ‘vdisni’.

Kjo e ka shqetësuar Fitzpatrick, jo vetëm për faktin që është mizori mbi kafshë, por se ajo është duke kujdesur për fëmijët e tyre dhe mund t’ju bëjë ndonjë të keqe.

Gjykata e ka marrë në pyetje të dyshuarën, për ta lënë të mbrohet në liri deri në një vendim tjetër. /Telegrafi/


Në trend Fun

Më shumë
Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Tërmeti befason prezantuesen boshnjake gjatë transmetimit direkt, kamerat regjistruan reagimin e saj

Interesante
Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Amerikani padit lotarinë, numrat fitues të tiketës së tij për vlerën prej 340 milionë dollarë iu tha se u shfaqen gabimisht

Interesante
Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Një satelit me peshë dy ton do të bie sot në Tokë, mund të shihet duke fluturuar në rajon

Interesante
Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Problemi matematikor i amerikanes 6-vjeçe që hutoi njerëzit në internet

Interesante
Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Zbulohet gjarpri më i madh në botë, anakonda peshon 200 kilogramë dhe është tetë metra e gjatë – kokën e ka sa të njeriut

Interesante
Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se

Shihni çfarë gjeti një grua në kanalin e banjës: Është duke lëvizur dhe thonë se "duket si Çernobili"

Fun
Kalo në kategori