LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber mahnit teksa tregon figurën sensacionale me bikini të vogla

Hailey Bieber mahnit teksa tregon figurën sensacionale me bikini të vogla

Hailey Bieber mahniti absolutisht në një fushatë të re për Victoria’s Secret Swim.

Reklama

25-vjeçarja mund të shihet duke treguar figurën e saj të bujshme me bikini të kaltra të ndezura në një seri imazhesh të egra.

Gruaja e yllit të pop-it, Justin Bieber, 28 vjeç, luan me flokët e saj dhe nxjerr në pah barkun në fotot e reja, të cilat u ndanë me fansat të enjten.

Dy pjesët e saj të shndritshme paraqisnin një të sipërme bikini me qafë, me një prerje mbi bust dhe funde të lidhura.

Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë
Lexo po ashtu Hailey Bieber i jep trendit të thonjve të saj një përditësim me ngjyrë çokollatë

Hailey tregon një nxirje të thellë të artë në imazhet e egra teksa pozon pranë një pishine dhe relaksohet në një shtrat dielli.

Flokët e saj të gjata dhe të errëta janë jashtë dhe mbi supet e saj dhe pamja është e kompletuar me grim me pamje natyrale dhe buzë me shkëlqim. /Telegrafi/