LAJMI I FUNDIT:

Hailey Bieber duket si Britney Spears e viteve ’90 me modelin e zgjedhur të flokëve

Hailey Bieber duket si Britney Spears e viteve ’90 me modelin e zgjedhur të flokëve

Hailey Bieber është bërë eksperte në bukurisë për një kohë të gjatë dhe vetëm po vazhdon.

Reklama

Vetëm së fundmi modelja ka dhënë disa këshilla për kujdesin e lëkurës dhe grimin si në TikTok ashtu edhe në YouTube .

Dhe jo vetëm kaq, por ajo ka realizuar edhe disa pamje të pabesueshme të flokëve kohët e fundit, duke përfshirë një bob rozë, një gërshet eterike dhe disa aksesorë klasikë flokësh Y2K.

Tani, Hailey është rikthyer në TikTok me një pamje që na ka çuar deri në ditët tona të shkollës rreth vitit 1998.

Pasi Hailey Bieber pësoi sulm në tru në moshën 25-vjeçare, këto janë shenjat që nuk duhet t'i injoroni kurrë
Lexo po ashtu Pasi Hailey Bieber pësoi sulm në tru në moshën 25-vjeçare, këto janë shenjat që nuk duhet t'i injoroni kurrë

Po, kjo është në fakt Hailey Bieber dhe jo Britney Spears në videoklipin e saj muzikor të viteve ’90, “Baby One More Time”.

@haileybieber

❤️

♬ original sound – xxtristanxo

Të gjitha shakatë mënjanë, modelja është duke ripërsëritur frizurën ikonë të Britney me bishta gërsheta dhe ne po e adhurojmë atë. /Telegrafi/

Në trend Femra

Më shumë
Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Konfuzioni i pasarelave: Pamja e ngjashme me Bella Hadid shkaktoi bujë në industrinë e modës

Moda
Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Shpenzoi 34 mijë euro në operacione për të pasur ‘trupin perfekt’ dhe nuk është penduar

Femra
Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Java e 11-të e shtatzënisë: Bebja juaj mund të gogësijë, të thithë dhe të gëlltisë në mitër, kurse ju përgatiteni për urth

Shtatzëna
Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Syzet e mëdha të zeza që i duam: Zgjidhni ndër pesë variante stilesh

Aksesorë
Mënyra tibetane e edukimit kërkon që fëmijën ta trajtoni si mbret, prandaj vetëm ky dënim lejohet

Mënyra tibetane e edukimit kërkon që fëmijën ta trajtoni si mbret, prandaj vetëm ky dënim lejohet

Këshilla për prindër
Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Gjashtë arsye ‘të fshehta’ pse barku nuk ka asnjë ndryshim edhe pas dietës apo stërvitjes

Kujdesi për lëkurën dhe trupin
Kalo në kategori