Gigi Hadid përdori Instagramin për të ndarë disa fotografi nga dhoma e mahnitshme e vajzë së saj dhe Zayn Malik.

Nëna e re u shpreh se si i pëlqente të bënte gati vendin e saj përpara se të lindte të voglën e saj në shtator. “Dekorimi dhe kalimi i kohës në dhomën e saj më ndihmuan vërtet që të ndjehesha e përgatitur kur futesha shumë në mendime”, mbishkroi Gigi një nga postimet e saj.

Ndër të tjera, ajo ndau edhe fotografinë që kishte realizuar një natë para lindjes në dhomën e vogëlushes.

Dekori më i ëmbël nga të gjithë ishte muri special i të porsalindurës, plot libra për foshnje. “Shumë miq dërguan librat e tyre të preferuar”, tha Gigi.

Fotografitë e tjera nga dhoma e lezetshme mund t’i shihni më poshtë:

/Telegrafi/