0Shares

Nëse kërkoni idenë për diçka më ndryshe, frizurën solemne të cilën shpejt do ta bëni dhe ta keni në solemnitete të ndryshme. Ky është propozimi për ju!

Për vetëm 6 minuta bëjeni frizurën e rafinuar dhe elegante të cilën mund ta përdorni në raste të ndryshme, transmeton Telegrafi.

Kur ta përfundoni frizurën, mund ta zbukuroni me fjongo apo e ndonjë detaj tjetër në harmoni me kombinimin e veshjeve tuaja.

Ndiqni udhëzimet e xhirimit në vijim dhe bëjeni për vetëm 6 minuta. /Telegrafi/

Të Ngjajshme
Shfaq Komentet (0)