Dasma e Paulina Gretzky dhe të fejuarit Dustin Johnson mund të jetë afër.

Të martën, modelja bëri një fotografi me stilisten e famshme të fustaneve të dasmës Vera Wang, shokun Jeremy Cohen dhe shoqëruesen e saj të nderit, Kristina Melnichenko.

“Le të fillojë numërimi mbrapsht, Vera Wang”, shkroi ajo në foto.

Ndërsa fansat nuk morën një paraqitje të shkurtër të krijimit të Wang për Gretzky, ajo zbuloi se ikona e modës ka përmbushur dëshirat e saj.

“Vera Wang të dua shumë! fustani i nusërisë së ëndrrave do të vijë së shpejti”, u përgjigj ajo në komentet në Instagram.

View this post on Instagram

A post shared by Paulina Gretzky (@paulinagretzky)


Gretzky, 32 vjeç, tregoi në prill se ishte duke blerë fustane nusërie me Wang, duke i dhënë fansave shpresë se ajo dhe lojtari i golfit 37-vjeçar do të martoheshin më në fund pasi u fejuan në vitin 2013. /Telegrafi/

View this post on Instagram

A post shared by Paulina Gretzky (@paulinagretzky)