Emily Ratajkowski hyri në TikTok të dielën për të ndarë një video të re me 1.5 milionë ndjekësit e saj.

31-vjeçarja u pa me bikini të kuqe teksa qëndronte në një banjë dhe preu flokët.

Ajo i tregoi ndjekësve procesin teksa tha: “Në rregull! Ne do të shkojmë në plazh dhe unë dua t’i jap vetes një shtresë shtesë në flokët e mi”.

Ajo kishte veshur gjerdan me dy shtresa ari ndërsa ndante kohën mes të folurit në kamer dhe shikimit në pasqyrë.

Emily Ratajkowski shihet e veshur thjeshtë ndërsa shijon një ditë nën diell në një fermë në fshat Emily Ratajkowski shihet e veshur thjeshtë ndërsa shijon një ditë nën diell në një fermë në fshat

Djali i saj i adhurueshëm Sylvester Apollo Bear, një vjeç, u shfaq në fragmentin një minutësh.

@emrata

I know you cant tell a difference at the end 🤦‍♀️

♬ original sound – Emrata

Ai u dëgjua duke gugëlluar në sfond përpara se ylli të kapte fëmijën dhe ta ulte në ijë.

Reklama

“A është kjo çmenduri? A jam duke u çmendur?”, pyeti ajo në mënyrë retorike ndërsa studionte reflektimin e saj me gërshërë në dorë.

Reklama

Dizajnerja e rrobave të banjës Inamorata dukej tipike e mrekullueshme teksa rregullohej në një banjë të bardhë. /Telegrafi/