Modelja u largua në New York City të mërkurën dhe më vonë mori pjesë në ndeshjen e basketbollit Knicks vs. Atlanta Hawks në Madison Square Garden.

Ratajkowski u shfaq e mrekullueshme me sytjena xhins dhe xhinse me këmbë të gjera, të dyja nga marka Prada.

Pamjen e përfundoi me atlete të bukura nga marka Vans dhe një çantë të lirë nga marka JW Pei, e cila duket se është bërë një nga zgjedhjet e saj të preferuara së fundmi.

Emily Ratajkowski zgjedh çantën e famshme që kushton 55 euro në Amazon, por duket jashtëzakonisht e shtrenjtë Emily Ratajkowski zgjedh çantën e famshme që kushton 55 euro në Amazon, por duket jashtëzakonisht e shtrenjtë

Emrata dhe burri Sebastian Bear-McClard – i cili u ul pa foshnjën 3-muajshe Sylvester – nuk ishin fytyrat e vetme të famshme të pranishme në lojën e NBA.

Ndyrshe, kujtojmë se gjatë muajit mars të këtij viti modelja u bë nënë për herë të parë. /Telegrafi/