Emily Ratajkowski e ktheu trotuarin në pistën e saj personale të enjten teksa ishte jashtë në New York.

Modelja doli në rrugë me një kostum ngjyrë fëstëk pasi eci në një pistën e vërtetë të martën në shfaqjen e Javës së Modës në New York të Tory Burch.

Emily i kishte përveshur mëngët e xhaketës ndërsa ishte jashtë.

31-vjeçarja kompletoi pamjen me këpucë të zeza, çantë të zezë dhe syze dielli të zeza.

Emily kishte flokët e saj ngjyrë kafe të errët poshtë shpatullave në një model me kaçurrela. /Telegrafi/